+48 661 831 437 margomar@op.pl

BLACHODACHÓWKI

Lena NOWOŚĆ

Posiada unikalne podwójne przetłoczenie, które gwarantuje usztywnienie arkusza, a jednocześnie podnosi walory estetyczne produktu.


Major

Blachodachówka MAJOR jest klasycznym pokryciem o uniwersalnym zastosowaniu zarówno w budownictwie jednorodzinnym jak i na obiektach użyteczności publicznej, kompleksach przemysłowych i gospodarczych.


Fala

Blachodachówka FALA jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym łączącym tradycje z nowoczesną technologią. Wyglądem przypomina dachówkę ceramiczną.


Agat

Blachodachówka AGAT ze względu na swój nietypowy kształt nadaje Twojemu dachowi oryginalny wygląd.


Beta

Blachodachówka Beta jest jednym z najnowocześniejszych wzorów pośród stalowych pokryć dachowych.Charakteryzuje się wysoką sztywnością, niewielką wagą i nowatorskim designem, które zapewnią trwałość i doskonały wygląd dachu.


Pola

Nowoczesny Innowacyjny Piękny kształt Blachodachówki POLA dostępnej w postaci: Dwumodułowej lub na Żądany wymiar zapewnia minimalną ilość odpadów.


BLACHY TRAPEZOWE

T-8

Profil T-8 jest przewidziany na elewacje oraz podbitki.


T-12

T-12

T-18

T-18

T-12 i T-18 to profile uniwersalne stosowane zarówno na elewacje jak i pokrycia dachowe. Posiadają rowki kapilarne, które zapewniają szczelność na łączeniach arkuszy.


T-35

Trapez T35 jest klasycznym pokryciem o uniwersalnym zastosowaniu zarówno w budownictwie jednorodzinnym jak i na obiektach użyteczności publicznej, kompleksach przemysłowych i gospodarczych.


BLACHY NA RĄBEK STOJĄCY

RD-25, RD-25 P, RD-38, RD-38 P

Tradycyjny w wyglądzie i nowoczesny w formie panel dachowy z rąbkiem stojącym jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na produkt, którego prostota wzoru podkreśli efekt klasycznej elegancji. Zastosowanie zamków zatrzaskowych pozwala na szybkie i pewne łączenie paneli bez widocznego mocowania.